OPS
24/7
Scroll
Asistentka Back Office / part-time

Do našeho Euro Jet týmu hledáme šikovnou a usměvavou slečnu/maminku na výpomoc v kanceláři.

Co požadujeme?

  • Komunikativní znalost angličtiny
  • Řidický průkaz B – aktivní řidič
  • Reprezentativní vystupování
  • Základní znalost práce s počítačem

Co bude Vaše náplň práce?

  • Administrativní podpora – zadávání dokumentů do firemního systému
  • Vyřizování pošty
  • Pravidelné nákupy do kanceláře a na různé firemní akce
  • Zajišťování občerstvení na akce a školení v kanceláři
  • Starost o kancelář – objednávání kancelářských pomůcek a papíru
  • Pravidelný úklid v kuchyňkách – úklid nádobí a myčky, správa kávovarů
  • Vyřizování víz pro zaměstnance na cizinecké policii
  • Správa firemních aut – servis, mytí, tankování
  • Různé zařizování kolem kanceláře
  • Starost o květiny

Co nabízíme?

  • Práci na poloviční úvazek v mladém mezinárodním kolektivu
  • Dobré platové ohodnocení
  • Dlouhodobou spolupráci
  • Vhodné pro maminky na mateřské nebo studentky

Komu budete reportovat?

  • Vedoucí sekretariátu

Nástup: ihned

Lokalita: Praha

Typ práce: Asistentka back office

V případě zájmu o tuto pozici, pošlete životopis naší skvělé HR manažerce, Andree Montanari, na email: hr@eurojet-service.com.

Těšíme se na Vás!

Work
With Us

Great Talent is Always Welcome

We are always on the look-out for hard working aviation enthusiasts ready to join the Euro Jet family. Even if none of the open positions appear to be a perfect match, we still encourage you to please get in touch with us to learn more about our company and perhaps we can figure out a way to work together.

Email: hr@eurojet-service.com

Tel: +420 2333 43 362
Fax: +420 2333 43 102
US and Canada: +1-800-849-0597